Warsztaty taneczne

Serdecznie zapraszam na warsztaty taneczne z jazzu! Celem warsztatów jest przygotowanie uczestników do tanecznego wystąpienia FLASH-MOBa.

Nie musisz należeć do żadnego zespołu tanecznego ani trenować tańca, wystarczy chcieć!

Warsztaty poprowadzi instruktorka tańca Joanna Kuropatwa w dniach: 20.10, 3.11, 9.11, 10.11, 17.11, w godzinach popołudniowych w budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie.

Gościnnie warsztaty dnia 29.10.2012 r. poprowadzi Aleksander Paliński, Finalista 5 edycji You Can Dance! 

Będą również organizowane zajęcia w celu ćwiczenia choreografii do FLASH- MOBa z Liderem Projektu, ich daty zostaną ustalone z uczestnikami.

WSZYSTKIE WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE!!!    TYLKO 50 MIEJSC!

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE odbędzie się 18.10.2012 r. o godzinie 17.30 dla wszystkich zgłoszonych wcześniej osób, które ukończyły 14 lat, w budynku II Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Chrzanowie, ul. Kard. Wyszyńskiego 19.

Aby zgłosić się do udziału w warsztatach należy wysłać swoje imię, nazwisko oraz wiek na adres email: magda.ogorzaly@o2.pl

Planowana data FLASH-MOBa to 24.11.2012 , jednak może ona ulec zmianie, o czym uczestnicy będą na bieżąco informowani na zajęciach.

Pozostałe informacje zostaną przekazane na spotkaniu organizacyjnym.

Jeszcze raz gorąco zapraszam! Pamiętajcie, warsztaty są darmowe! Zgłaszajcie się!  Kto pierwszy ten lepszy!

Magdalena Ogorzały

Warsztaty Taneczne realizowane są w ramach Projektu Korba organizowanego przez Fundację Rozwoju Społecznego Demos oraz we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym im.K.K. Baczyńskiego w Chrzanowie.