Święto Niepodległości – sprawozdanie

W poniedziałek 12.11.2012r w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. W role aktorów wcielili się uczniowie klas pierwszych, towarzyszył im chór wykonujący pieśni patriotyczne. Z tego miejsca organizatorzy dziękują za udział wszystkim zaangażowanym w przedsięwzięcie. Opiekę nad akademią sprawowali nauczyciele historii: I. Ciołczyk, E. Furmanik,    J. Jura, A. Rusek.

Organizując akademię z okazji święta narodowego chcieliśmy zaprosić naszych uczniów do innej lekcji historii. Założyliśmy,  że o sprawach najważniejszych takich jak naród, ojczyzna czy patriotyzm można opowiedzieć zarówno wierszem jak i pieśnią. Cieszmy się i uczmy korzystać z wolności.

                                                                                  Zespół przedmiotowy nauczycieli historii