FEEL THE WORLD

Autor: Mirosława Sojka

„FEEL THE WORLD” to prosta, ale niezwykle wciągająca gra logiczna. Została opracowana przez ucznia naszej szkoły Marcina Ziąbka ucznia klasy 3b. Dzięki połączeniu łatwych i prostych do zrozumienia zasad z ciągłą różnorodnością rozgrywki, powstał produkt, który nigdy się nie nudzi.

Po rozpoczęciu gry, gracz widzi planszę podzieloną na 60 klocków (6×10).
Każdy przedstawia fragment zdjęcia. Sęk w tym, że część klocków jest odkryta, a część zakryta. Przy pomocy odpowiednich ruchów najzwyczajniej trzeba odkryć cały obrazek. Po rozwiązaniu planszy rozgrywka jest oceniana, a graczowi przydzielane są gwiazdki z tytułu ilości wykonanych ruchów i czasu, którego potrzebował.

Na gracza czeka 15 epizodów prezentujących różnorodne aspekty życia, a każdy składa się z 15 grafik do odkrycia. Innymi słowy plansz jest ponad 200, co gwarantuje wiele godzin przyjemnej rozgrywki.

Podstawowe cechy produktu:

• proste i przejrzyste zasady,
  • zrozumiała pomoc,
  • zbalansowany poziom trudności,
  • 15 zapierających dech w piersiach epizodów,
  • ponad 200 poziomów do odkrycia,
  • około 30 minut wysokiej jakości muzyki,
  • setki godzin wspaniałej zabawy.

Darmowa wersja gry

Pełna wersja gry

Zachęcamy do skorzystania !
Dobrej zabawy!