Oj działo się, działo!

Na aukcję przekazano 40 przedmiotów: unikatowych, niepowtarzalnych, powstałych z pasji tworzenia, wyrażających osobowość autora, odkrywających przed nami jego hobby i zdradzających pomysłowość

Wylicytowane zostało 39 przedmiotów za łączną kwotę 960 zł !!!

Licytowali uczniowie (dysponując zebranymi wcześniej w klasie pieniędzmi – wylicytowany przedmiot otrzyma osoba wskazana losowo lub zostanie przekazany wskazanej osobie).

Najwyższą cenę uzyskała fotografia na płótnie, przedstawiająca Morskie Oko, autorstwa Karola Mroziewskiego ( 72 zł). Ceną wyjściową było 5 zł, więc licytacja była gorąca… Widzieliśmy ten błysk w oku licytujących i zaciętą rywalizację do ostatniej złotówki kieszonkowego.

Wysokie ceny uzyskały również fotografie przekazane przez 2fly TEAM- 153 zł za cztery zdjęcia, oraz ( z wiadomych względów )koszulka z nadrukiem podpisana przez Pana Dyrektora, wylicytowana przez klasę I C.

Emocje wzbudzały przedmioty przekazane przez nauczycieli  uczących  daną klasę – Magda Basta przegrała pojedynek z Mateuszem Ostrowskim, który zdobył książkę z dedykacją profesora Jarosława Wyrwiaka.

Przedstawiciele klasy II B, wywalczyli w licytacji serwetki przekazane przez profesor Katarzynę Janię.

Gabriela Głogowska jest niepocieszona faktem, że maszyna losująca przekazana przez v-ce dyrektora Marka Malika znalazła się w posiadaniu klasy I E.

Nic straconego ! Macie cały rok na zbieranie funduszy i opracowanie strategii na przyszłoroczną licytację!!!

Dziękujemy  za udział przedstawicielom klas:

1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 1G, 2A, 2B,2C, 2D, 3E, 3F, 3H.

Zespołowi  Dust N’ Bones.

Za przekazanie przedmiotów podlegających licytacji  dziękujemy:

• Dyrekcji,
  • nauczycielom : E. Bałazińskiej, I. Ciołczyk, M. Gołębiowskiej,  K. Jani, E. Furmanik, A. Mulce, B. Nosek, K. Pilch, E. Rokicie, A. Rusek, M.Sojce, A. Solińskiej, G. Woskowicz, J. Wyrwiakowi,
  • uczniom: A. Walek, M. Gondek, K. Jaracz, A. Kędrze, A. Natkaniec, K. Skrzypek, M. Urbańskiej,
  • przyjaciołom Liceum: Karolowi Mroziewskiemu oraz 2flyTEAM

Niezastąpieni przy organizacji okazali się:

• Gabriela Głogowska
  • Anna Bogusz
  • Wojciech Kasprzyk
  • Klaudia Kaszyca
  • Magdalena Ogorzały

Nauczyciele koordynujący: A. Solińska, M. Sojka, B. Nosek.