XI Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

21 grudnia 2012 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Chrzanowie odbył się XI Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek.
Celem konkursu było zaprezentowanie wartościowych pod względem religijnym i artystycznym kolęd i pastorałek, a także utworów związanych tematycznie z przeżyciem tajemnicy Bożego Narodzenia.
Nasza utalentowana muzycznie młodzież wzięła udział w konkursie zdobywając I miejsca w następujących kategoriach:

I miejsce – dla Anny Bogusz i Aleksandry Kumali w kategorii zespół za wykonanie kolędy w języku polskim – „Aniołowie biali”,

I miejsce – dla Marty Deja i Anity Wojciechowskiej w kategorii zespół za wykonanie kolędy w języku angielskim – „O Holy Night”

II miejsce  –     dla kwartetu WOKALIZA ( Wioletty Cholewy, Aleksandry   Frankfurter, Agaty Połowieni, Doroty Połowieni), w kategorii zespół za wykonanie kolędy w języku polskim – „Cicha noc.”

Bardzo serdecznie dziękujemy zespołom za wspaniałe wykonanie kolęd, a w najbliższym czasie zapraszamy na stronę internetową szkoły do ich wysłuchania.
Jury przyznało również nagrodę dla naszej szkoły za największą liczbę osób zgłoszonych do konkursu.

Aneta Mulka
Marcin Trębacz