Nasze Liceum w międzynarodowym konkursie

Miło nam poinformować, że do międzynarodowego konkursu video dla uczących się języka niemieckiego „Verliebt in Deutsch” zakwalifikowano jak dotąd dwie prace uczniów z naszej szkoły. Kamil Krężołek z klasy 2b  wraz z kolegami, Bartkiem Gębką, Bartkiem Lachem, Krystianem Kołaczem, Nikodemem Małodobrym i Wojtkiem Kasprzykiem,  pokazuje, jak można bawić się językiem niemieckim w filmiku p.t. „Mafia”. Gosia Litwińska w swoim spocie wyraziła fascynację m.in. krajobrazami, architekturą i samochodami niemieckimi.

Filmy zakwalifikowane do konkursu można obejrzeć i komentować na kanale konkursowym www.youtube.com/verliebtindeutsch

Zwycięży film, który dnia 3o kwietnia 2013 zdobędzie najwięcej fanów i otrzyma najlepsze oceny.

Dzięki tej kreatywnej grupie Waszych pozytywnie zakręconych kolegów i jednej koleżanki:) nasze Liceum zaistniało już na arenie międzynarodowej, ale jest szansa, aby zapamiętano nas na dłużej. Zwycięski film oraz inne wyróżnione prace zostaną pokazane na Międzynarodowej Konferencji Nauczycieli Języka Niemieckiego 2013  – Internationale Deutschlehrer Tagung IDT 2013- w Bolzano

 Teraz wszystko w Waszych rękach. Prosimy o głosy!!!

Autor: Elzbieta Tekiela