V Powiatowy Konkurs OMNIBUS SKOK Jaworzno

OMNIBUS SKOK Jaworzno

rozstrzygnięty

21 marca 2013 roku

Już po raz piąty uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w w/w konkursie zorganizowanym przez ZSECH w Trzebini. OMNIBUS SKOK Jaworzno to międzyszkolny konkurs, w którym należy wykazać się znajomością, umiejętnością porównywania oraz analizą produktów bankowych.
Rywalizacja była bardzo duża, a nagrody bardzo atrakcyjne, m.in. za zajęcie pierwszego miejsca – nagrodą był tablet.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Urszula Bębenek, Natalia Kędra, Joanna Kozikowska, Olga Pakuła i Marcin Ziąbek.

Nagrodzono 6 osób, które uzyskały najlepsze wyniki. Wśród nagrodzonych znalazła się piątka naszych uczniów. Oto wyniki:

• I miejsce              –        Natalia Kędra      –        klasa 2 d
  • III miejsce            –        Marcin Ziąbek     –        klasa 3 b
  • IV miejsce            –        Olga Pakuła         –        klasa 2d
  • V miejsce             –        Joanna Kozikowska –    klasa 2 d
  • VI miejsce            –        Urszula Bębenek  –        klasa 2 d

Zwycięzcom bardzo serdecznie gratuluję, życzę Wam, by zdobyta przez Was wiedza pomogła w przyszłości podjąć racjonalne decyzje dotyczące wyboru produktu bankowego.

nauczyciel podstaw przedsiębiorczości