31 października – Światowy Dzień Oszczędzania

Drodzy Uczniowie!

Informuję, że w ramach ogólnopolskiej akcji Tydzień Dla Oszczędzania organizowanej przez Fundację Kronenberga i nasze liceum, na stronie internetowej www.lo2.edu.pl zostały umieszczone referaty dotyczące wyżej wymienionej tematyki. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Przypominam również o Konkursie związanym z akcją, który odbędzie się
6 listopada br. o godzinie 10:00. Czekają na Was bardzo atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia do 4 listopada br. przyjmuje mgr Mirosława Sojka lub Lider Grupy TDO Kamila Wierzbic, klasa 2a.

31 października jest Światowym Dniem Oszczędzania W tym dniu, w naszej szkole o godz. 10:00 w sali nr 24, uczniowie klasy 2a, którzy zdobyli tytuł finalisty i nagrodę finansową dla szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Fundacji NBP – Nasze finanse. Jak zarządzać, oszczędzać i zarabiać przedstawią swoją pracę konkursową klasom (1a,2a,3e) oraz rozdamy nagrody dla uczniów, którzy najlepiej napisali dyktando ekonomiczne pt. Mój plan oszczędnościowy.

Akcja Tydzień dla Oszczędzania będzie prowadzona w naszym liceum
do 15 listopada 2013 r.

Mirosława Sojka