Konkurs na plakat

Zapraszam do udziału w „Konkursie na plakat”, który pozwoli Ci rozwinąć instynkt badacza i pokaże całemu światu Twoje uzdolnienia artystyczne.

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogą wybrać 1 spośród następujących tematów:

1. Zdobywanie kompetencji, a rozwój kariery.
  2. Kompetencje przydatne na współczesnym rynku pracy.
  3. Jak uczyć się od innych?

Uwaga! Z jednej szkoły może wpłynąć do organizatora konkursu maksymalnie 10 prac. W konkursie mogą brać udział 5-osobowe drużyny, których zadaniem jest przygotowanie plakatu naukowego w formacie A2 przy zastosowaniu dowolnej techniki z wyjątkiem: collage z materiałów sypkich i spożywczych oraz prac przestrzennych i prac z zastosowaniem plasteliny, na jeden z tematów wskazanych powyżej. Jedna drużyna może nadesłać na konkurs tylko jedną pracę.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 28 lutego 2014 roku. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody, m.in. czytniki e-booków, zestawy e-booków, filmy blu-ray, audiobooki. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć w Regulaminie konkursu.

W/w konkurs jest organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie we współpracy z Instytutem Badań Edukacyjnych.

Zapraszam do udziału!

Na prace czekam do 05 stycznia 2014 roku!