Nagroda Starosty za najlepsze wyniki w nauce

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 2a

KLAUDIA KASZYCA

otrzymała Nagrodę Starosty

w kategorii: za najlepsze wyniki w nauce
w roku szkolnym 2012/2013

Klaudia Kaszyca – uczennica klasy drugiej „a” II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie w roku szkolnym 2012/2013 uzyskała średnią ocen 5,06. Reprezentowała szkolę w konkursach i olimpiadach. Brała udział w:

• II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy w Białymstoku zdobywając II miejsce i tytuł Laureata  oraz indeks na jedną do wyboru z trzech wyższych uczelni,
  • zdobyła tytuł finalisty wyróżnionego w Ogólnopolskim Konkursie NBP – ”Nasze Finanse. Jak zarządzać, oszczędzać i zarabiać”,  oraz nagrodę pieniężną ze swoim zespołem dla szkoły w wysokości 2500,00zł.
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficzno – Literackim w kategorii fotograficznej
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Dla przeszłych i przyszłych lat” – edycja 2013”

Klaudia aktywnie uczestniczy w pracach na rzecz szkoły, klasy, miasta, środowiska poprzez działalność w szkolnym kole PCK, akcji na rzecz „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,” kweście –„Ratujmy Chrzanowskie Pomniki”, Samorządzie Uczniowskim”. Organizowała zbiorki nakrętek, które zostały wymienione na sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci niepełnosprawnych, zbiórkę zabawek i przyborów szkolnych dla dzieci ze świetlicy Środowiskowej i Terapeutycznej w Stelli. Zawsze służy pomocą innym, jest uczennicą systematyczną zdyscyplinowaną odpowiedzialną o wysokiej kulturze osobistej.

GRATULUJEMY!