Finaliści II Małopolskiego Turnieju Przedsiębiorczości

Z przyjemnością informuję, że Organizatorzy II Małopolskiego Turnieju Przedsiębiorczości: Wyższa Szkoła Zarządzania / Polish Open University, VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie oraz Kapituła Turnieju wybrała 10 najwyżej ocenionych projektów konkursowych, które powalczą w finale o tytuł laureata.

Wśród nich jest projekt konkursowy II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie pt. „Zostań Einsteinem – innowacyjny pomysł na firmę”   przygotowany przez uczniów klasy 2a: Krzysztofa Lasonia, Karola Maja i Macieja Warzechę – serdecznie gratulujemy!

Podczas finału uczniowie będą prezentowali swój projekt. Czas trwania jednej prezentacji: maksymalnie 15 minut + odpowiedzi na 2 pytania członków Kapituły.
Na podstawie oceny prezentacji i odpowiedzi na pytania Kapituła Turnieju wybierze laureatów: I, II i III miejsca.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w finale!

Finaliści II Małopolskiego Turnieju Przedsiębiorczości

Organizatorzy II Małopolskiego Turnieju Przedsiębiorczości: Wyższa Szkoła Zarządzania / Polish Open University oraz VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie informują, iż Kapituła Turnieju wybrała 10 najwyżej ocenionych projektów konkursowych, wśród których znajdują się prace uczniów z następujących szkół z terenu województwa małopolskiego (w kolejności alfabetycznej):

• I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach
  • II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Chrzanowie
  • V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
  • VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie
  • Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
  • Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie
  • Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Zakopanem
  • Zespół Szkół nr 3 im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Wadowicach
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach

Autorom zwycięskich projektów i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Finału, podczas którego wybierzemy laureatów: I, II i III miejsca.