X Rajd Rowerowy z okazji Dnia Dziecka – 1 czerwca 2014

W imieniu Stowarzyszenia Chrzanowskich Cyklistów zapraszam nauczycieli i uczniów na organizowany przez nas rajd rowerowy, który będzie jedną z imprez Dni Chrzanowa. Trasa rajdu prowadzi przez malownicze tereny Gminy Chrzanów, a na uczestników czekają liczne atrakcje i nagrody, w tym dwa rowery! Udział w rajdzie jest bezpłatny, uczestnikom zapewniamy ubezpieczenie i ciepły posiłek na mecie.

Organizator: Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów na zlecenie Gminy Chrzanów

Termin: niedziela – 1 czerwca 2014

Rozpoczęcie Rajdu: Plac Tysiąclecia w Chrzanowie, godz. 9:00

Zakończenie Rajdu: Ośrodek Rekreacyjny „Kąty” (Chrzanów, ul. Leśna 20)

Przyjazd uczestników na metę: ok. godz. 12:30

Konkursy rekreacyjno-sportowe, pokazy i występy: godz. 12:30-15:00

Trasa: 17 km: Chrzanów (Plac Tysiąclecia) – Luszowice – Okradziejówka – Balin – Chrzanów (Kąty)

Zapisy:

• W II LO zapisy przyjmuje nauczycielka języka angielskiego – Ewa Dzierwa
  • Osobiście lub telefonicznie – Urząd Miejski w Chrzanowie, al. Henryka 20, I piętro, pokój nr 27, tel. (0-32) 75-85-127.
  • Uczestnicy zgłaszający udział w Rajdzie telefonicznie lub pocztą elektroniczną zobowiązani są do potwierdzenia udziału i wpisania się na listę uczestników Rajdu w dniu startu w godzinach 8:00-8:30 w Biurze Rajdu na Placu Tysiąclecia w Chrzanowie.
  • Pocztą elektroniczną – na adres: schcyklistow@gmail.com; w treści wiadomości należy podać następujące dane, potrzebne do ubezpieczenia: imię i nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia.
  • W dniu startu – w godz. 8:00-8:30: w Biurze Rajdu na Placu Tysiąclecia w Chrzanowie.

Szczegółowe informacje o Rajdzie i regulamin: www.bit.ly/1iOBasW

Impreza współfinansowana jest ze środków otrzymanych od Gminy Chrzanów.

Wszystkich, którzy jeżdżą na rowerach – codziennie czy od święta; po mieście, rekreacyjnie czy sportowo – zapraszam też na naszą stronę internetową: https://www.facebook.com/schcpl. Znajdziecie tam informacje o wszystkich imprezach rowerowych, które odbywają się w naszym rejonie. Zachęcam też do zapisania się do Stowarzyszenia Chrzanowskich Cyklistów!

Z rowerowym pozdrowieniem,
Ewa Dzierwa