Zapraszamy do udziału w konkursie High School Business Challenge

Konkurs organizowany jest przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu SGH przy wsparciu partnerów i mecenasów. Jest on unikalną w skali kraju inicjatywą polegającą na drużynowych zmaganiach uczniów szkół średnich w rozwiązywaniu interesujących i praktycznych biznesowych studiów przypadku.

Uczniowie spotkają się z problemami, którym będą musieli stawić w swojej dalszej karierze zawodowej, a także na studiach wyższych. Udział w Konkursie to nie tylko ciekawe i prestiżowe doświadczenie, ale też możliwość zdobycia bezcennej wiedzy i atrakcyjnych nagród. Dla zwycięzców przewidzieliśmy nawet 6000 PLN, a dla najlepszych zespołów staże i praktyki.

Rejestracja zespołów do konkursu High School Business Challenge trwa do
18 stycznia 2015 r.

Zachęcamy do zapoznania się z wszelkimi informacjami dotyczącymi konkursu: www.businesschallenge.pl oraz zgłoszenia udziału u nauczycieli podstaw przedsiębiorczości najpóźniej do 16 stycznia 2015.

Zapraszamy!

Elżbieta Tekiela