Informacja o wynikach VIII Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „Literatura w przekładzie”

W dniu 18 marca 2015 w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Chrzanowie zorganizowany został VIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Literatura w przekładzie”.

W konkursie wzięło udział 28 uczniów reprezentujących 5 szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. Zadaniem uczestników było przetłumaczenie dwóch fragmentów tekstu literackiego (z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski)

Zgodnie z regulaminem komisja konkursowa w składzie: mgr Mirosława Halbina (Biuro Usług Językowych Perfect) – przewodnicząca, mgr Ewa Dzierwa (II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie), mgr Renata Woźniak (II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie) oceniła prace uczniów i ustaliła wyniki konkursu.

Laureatami konkursu są:

Imię i nazwisko Szkoła
Małgorzata Nicieja I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
Zuzanna Bochenek I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
Justyna Pietrynek I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
Agnieszka Kosińska I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
Karol Nawrocki I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
Jan Gadowski I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie

Anna Urbańczyk II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
Marcin Przybylski II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
Jakub Barański II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
Radosław Karelus II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
Sandra Bobak II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie

Wiktoria Łucarz Publiczne Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Trzebini

Natalia Kulig Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini
Olga Ciszewska Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini

Grzegorz Dębski Zespół Szkół w Libiążu

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi w środę 1 kwietnia 2015 o godzinie 12:40 w II Liceum Ogólnokształcącym w Chrzanowie, sala 30 (segment D, II piętro). Nagrody ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz wydawnictwa językowe: Pearson, Macmillan i Oxford University Press.

Gratulujemy laureatom konkursu i zapraszamy wszystkich uczestników i ich opiekunów na rozdanie nagród!

Organizatorki:

mgr Ewa Dzierwa