Mikroporady

1

Miło nam poinformować, że nasza szkoła podjęła współpracę z Akademią Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa w ramach której na stronie szkoły zostanie zamieszczony logotyp serwisu Mikroporady.pl z linkiem do https://mikroporady.pl/prowadzenie-dzialalnosci/kacik–przedsiebiorcy.html

Serwis internetowy Mikroporady.pl to pomoc w zarządzaniu mikro firmą podejmującą działalność gospodarczą – Od pomysłu do realizacji – tj. od momentu rozpoczęcia i kontynuacji na każdym etapie rozwoju przy użyciu i wykorzystaniu nowoczesnych technik internetowych. Z powyższego serwisu korzysta już ponad 50 000 osób miesięcznie. Jest to wiarygodne źródło bezpłatnej wiedzy i informacji współpracujące m.in z prawnikami Kancelarii Juris, Portalem Innowacji Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Polecany jest również przez Centralną Ewidencję Działalności Gospodarczej. Mikroporady.pl uczestniczy w światowym programie Google Grants.

Wiedza zawarta w serwisie ułatwi odkrywanie i rozwijanie talentów, start w dorosłe życie zawodowe oraz zachęci do samozatrudnienia.

Elżbieta Tekiela