Dzień Otwarty II LO w Chrzanowie

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie

zapraszają na

Dzień Otwarty,

który odbędzie się dnia 8 kwietnia 2016 roku w godzinach od 9.00 do 13.00.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty szkoły, programu oraz zajęć dodatkowych.

W programie między innymi:

• zwiedzanie klasopracowni, zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły,
  • „Antropogeneza człowieka na tle dziejów Ziemi „ – sala nr 27, godz. 9:00 – 12:40
  • Gry i zabawy językowe (język angielski) sala nr 30, godz. 9:00 – 11:00
  • Gry i zabawy językowe (język niemiecki, francuski) sala nr 18, godz. 11:00 – 12:40
  • Warsztaty dziennikarskie połączone z prezentacją gazety szkolnej, sala nr 5,
  • Prezentacja zajęć klasy mundurowej sala nr 4, godz. 9:00 – 12:40
  • Sportowe zajęcia pokazowe, sala gimnastyczna, godz. 9:00 – 12:40

Zapraszamy Gimnazjalistów do udziału w konkursie „Być Przedsiębiorczym”, polegającym na wyszukaniu kodów kreskowych rozmieszczonych w różnych miejscach szkoły i podaniu odpowiedzi na zamieszczone pod kodem pytanie. Osoba, która odpowie poprawnie na największą liczbę pytań do godziny 12:40 otrzyma atrakcyjną nagrodę. Będzie ona do odbioru u Dyrektora Gimnazjum do którego uczęszcza Zwycięzca.

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie na Dzień Otwarty II LO w Chrzanowie.doc