Finalistka IV Olimpiady Wiedzy o Bankach!

„System bankowy – instytucje, mechanizmy oraz zagrożenia dla stabilności finansowej”

Szanowni Państwo!

Pragnę poinformować, że uczennica klasy 2b – PAULINA BĘBENEK została FINALISTKĄ OLIMPIADY WIEDZY O BANKACH. Finał odbył się 8 marca br. w Poznaniu w Collegium Da Vinci przy ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10.

Olimpiada miała zasięg ogólnokrajowy i składała się z trzech etapów:

• I etap – eliminacje szkolne – polegały na rozwiązaniu testu wiedzy o bankowości. Czas trwania testu wynosił 20 minut. Test składał się z 20 pytań PRAWDA/FAŁSZ.
  • II etap – eliminacje okręgowe – odbyły się w Krakowie.
    Czas trwania testu wynosił 45 minut. Test składał się z 30 pytań PRAWDA/FAŁSZ oraz 10 pytań wielokrotnego wyboru.
  • III etap – eliminacje centralneodbyły się w Poznaniu.
    Czas trwania testu wynosił 45 minut. Test składał się z 30 pytań PRAWDA/FAŁSZ oraz 10 pytań wielokrotnego wyboru.

Wręczenie zaświadczeń Finalistom odbędzie się 10 czerwca br. w Poznaniu.

• Laureaci oraz finaliści Olimpiady Wiedzy o Bankach przy ubieganiu się o przyjęcie na studia wyższe posiadają uprawnienia określone w uchwałach senatów poszczególnych uczelni zgodnie z przepisami ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym.

PAULINIE GRATULUJĘ SULCESU!!!
Dziękuję za promowanie imienia szkoły na szczeblu ogólnopolskim.

Życzę kolejnych sukcesów w olimpijskich zmaganiach.