XII Rajd Rowerowy z okazji Dnia Dziecka

Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów serdecznie zaprasza na XII Rajd Rowerowy z okazji Dnia Dzieckaktóry odbędzie się 5 czerwca 2016.

Rajd organizowany jest na zlecenie Gminy Chrzanów. Będzie jedną z imprez tegorocznych Dni Chrzanowa.

Start: Rynek w Chrzanowie – godz. 9:30.

Meta: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Michała Potaczały w Chrzanowie (Chrzanów, ul. Fabryczna 23A) – ok. godz. 13:00. Po przyjeździe zapraszamy na ciepły posiłek, gry i konkursy z licznymi nagrodami (w tym rowery!) i inne atrakcje.

Trasa Rajdu: Rynek w Chrzanowie → ul. Świętokrzyska → ul. Grunwaldzka → ul. Partyzantów→ ul. Leśna → ul. Polna → ul. Spacerowa → ul. Ligęzów → ul. Chełmońskiego → tereny leśne (zielony szlak rowerowy)→ ul. Powstańców Styczniowych → ul. Stara Huta → ul. Zbożowa → ul. Fabryczna → Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Michała Potaczały w Chrzanowie Trasa łatwa, o długości 19 km.

Zgłaszanie uczestnictwa:

  • Osobiście lub telefonicznie w dniach 23 maja-3 czerwca:

Urząd Miejski w Chrzanowie, al. Henryka 20, I piętro, pokój nr 27, tel. (0-32) 75-85-127 (w godzinach pracy Urzędu)

  • Pocztą elektroniczną w dniach 23 maja-3 czerwca na adres: schcyklistow@gmail.com; w treści wiadomości należy podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia.

  • W dniu startu w godz. 8:30-9:00: w Biurze Rajdu na Rynku w Chrzanowie.

  • Uczestnicy zgłaszający udział w Rajdzie telefonicznie lub pocztą elektroniczną zobowiązani są do potwierdzenia udziału i wpisania się na listę uczestników Rajdu w dniu startu w godzinach 8:30-9:00 w Biurze Rajdu na Rynku w Chrzanowie.

Szczegółowe informacje o rajdzie i regulamin: http://skroc.pl/rajdrowerowy

Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Organizator zapewnia ubezpieczenie, opiekę medyczną, pomoc nawigacyjną i techniczną. Rajd odbędzie się bez względu na pogodę.

Serdecznie zapraszam!

Ewa Dzierwa