Olimpiada Przedsiębiorczości 2016

olimpiada_przedsiebiorczosci

Szanowni Uczniowie,

Do 28 października br. przyjmujemy zgłoszenia do 12. edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi: „Przywództwo w biznesie”.

Olimpiada Przedsiębiorczości to realizowany przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych ogólnopolski, trzyetapowy konkurs dla uczniów szkół, w których nauka kończy się maturą.

Jej celem jest promocja przedsiębiorczości i wiedzy o gospodarce wśród młodzieży. Program zawodów obejmuje zagadnienia z zakresu ekonomii, zarządzania, psychologii i praktyki biznesowej. Współorganizatorami Olimpiady są uczelnie ekonomiczne: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Uniwersytety Ekonomiczne w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu, które przewidziały dla finalistów i laureatów znaczne ułatwienia w procesie kwalifikacyjnym na studia. Zawodnicy z najlepszymi wynikami otrzymają także nagrody rzeczowe..

Na stronie programu www.olimpiada.edu.pl znajdziecie materiały pomocne w przygotowaniu do zawodów (m.in. platforma e-learningowa i testy z poprzednich edycji z komentarzami ekspertów).

Serdecznie zapraszamy do udziału – eliminacje szkolne już 1 grudnia br.

Zgłoszenia przyjmują: Mirosława Sojka i Elżbieta Tekiela – sala nr 18.

Życzymy powodzenia!