Wielki Test z Języka Angielskiego

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Wielkim Teście z Języka Angielskiego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (20 XI) w Chrzanowie, w budynku MOKSIR o godzinie 11.00.

Dla najlepszych uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody :).

Osoby zainteresowane proszone są o zarejestrowanie się na stronie:

Rejestracja i udział w teście są całkowicie bezpłatne.

Wielki Test to coroczny, ogólnopolski i darmowy test językowy skierowany do wszystkich osób które pragną sprawdzić swój poziom zaawansowania w nauce języka angielskiego. Do przygotowania testu używane są miarodajne i profesjonalnie skonstruowane testy sprawdzające wiedzę na europejskiej skali CEFR, zaproponowanej przez Radę Europy i oferowane bezpłatnie przez ETS Global. Równolegle z Wielkim Testem prowadzone jest największe w Polsce badanie dotyczące form nauki języków obcych.

Jak to wygląda?

Jednego dnia, w wybranym miejscu, mieszkańcy polskich miast piszą zapewniony przez ETS Global test wielokrotnego wyboru, który określi ich poziom znajomości języka angielskiego.

Marcin Trębacz