Zagłosuj na pracę Karoliny!

Uczennica naszej szkoły, Karolina Sęk z klasy 3d bierze udział w ogólnopolskim konkursie języka hiszpańskiego Dia a Dia. Głosując na jej pracę pomagasz w zdobyciu głównej nagrody, jakim jest kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii!

Praca jest fragmentem pamiętnika dziewczyny, która wbrew rodzicom i całemu jej otoczeniu wyjeżdża na studia do Krakowa. Niestety nie wszystko jest tak piękne jak w jej marzeniach- nie potrafi się odnaleźć, napotyka ogrom nauki i głęboką samotność. Czy jest to wystarczający powód do porzucenia marzeń? Jakie jest lekarstwo na osamotnienie? Koniecznie przeczytaj jej pamiętnik, tam znajduje się odpowiedź!

Praca w języku hiszpańskim jest dostępna na stronie:

http://www.glossa.pl/diaadia/liceum/  gdzie można głosować na pracę Karoliny. Głosować można do końca marca.

Nie znasz hiszpańskiego? Nie szkodzi, wersja polska jest do wglądu w sekretariacie szkoły.

Z góry dziękujemy za głosy! Liczymy na Was :)

Elżbieta Bałazińska – Jankowska