Uroczyste podsumowanie Ligii Strzeleckiej 2017

W dniu 4 kwietnia 2017 roku, w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie odbyło się uroczyste podsumowanie Ligii Strzeleckiej 2017, organizowanej przy Lidze Obrony Kraju, która cieszy się coraz większą popularnością wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych. Wśród uczestników zmagań, które odbywały się cyklicznie od listopada ubiegłego roku, uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego zajęli wysokie miejsca w czołówce kilku kategorii. Osoby nagrodzone dyplomami, pucharami, medalami i nagrodami rzeczowymi:

• Zuzanna Janik z klasy IIe: 3 miejsce w kategorii dziewcząt,
  • Jakub Jarosz z klasy Ie: 3 miejsce w kategorii chłopców,
  • Katarzyna Caban, Zuzanna Janik z klasy IIe: 3 miejsce w kategorii drużynowej dziewcząt,
  • Karol Kaczmarski, Jakub Jarosz z klasy Ie: 4 miejsce w kategorii drużynowej chłopców,
  • Katarzyna Caban, Zuzanna Janik, Wojciech Pacia, Miłosz Dudek z klasy IIe: 5 miejsce w klasyfikacji zespołów,
  • Sandra Suchyta, Justyna Czernecka, Patryk Gajos, Tomasz Chachulski z klasy Ie: 6 miejsce w klasyfikacji zespołów.

Gratulujemy sukcesów!

Justyna Rokitowska