Przyjaciel szkoły!

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniów klas trzecich, uhonorowaliśmy tytułem „Przyjaciela Szkoły” pana Karola Mroziewskiego.

Fotografik, instruktor fotografii w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Trzebini, od wielu lat współpracuje z dyrekcją, nauczycielami i uczniami  II Liceum. Wielokrotnie służył wiedzą merytoryczną , pełniąc rolę  jurora w organizowanych przez nauczycieli szkolnych i powiatowych konkursach.  Pan Karol Mroziewski  zapoznał młodzież z tajnikami fotografii solarnej i organicznej. Rozwija talenty młodych fotografów, pokazując jak umiejętnie patrzeć na świat przez obiektyw aparatu. Zawsze otwarty na propozycje współpracy, wspiera organizowane w liceum przedsięwzięcia artystyczne oraz akcje charytatywne. Motywuje uczniów do podejmowania twórczych wyzwań. Aktualnie młodzież liceum uczestniczy w prowadzonych przez pana Karola Mroziewskiego oraz Tomasza Jurkiewicza warsztatach „Młody filmowiec”. Jesteśmy pewni, że kolejne lata zaowocują  równie atrakcyjnymi  projektami i wystawami.

Bardzo dziękujemy!

Aneta Solińska