Obóz językowy EUROWEEK dla uczniów klas pierwszych i drugich

Zapraszamy uczniów klas pierwszych i drugich do udziału w międzynarodowym obozie językowym!

TERMIN WYJAZDU: 23-27 kwietnia 2018 r.

MIEJSCE POBYTU: Międzygórze, Długopole lub inna miejscowość w Kotlinie Kłodzkiej

KOSZT: 445 zł (koszt pobytu: 360 zł + przejazd autokarem: 85 zł)

(ZALICZKA: 120 zł – do 23 października; pozostała kwota – do 15 kwietnia)

PRZEJAZD: Autokarem z Chrzanowa i z powrotem; po drodze zwiedzanie atrakcji turystycznych Kotliny Kłodzkiej

ZAKWATEROWANIE:

– Ośrodek wczasowy „Silesia” w Długopolu Dolnym, „Aleksander” w Długopolu Zdroju, „Słoneczna”
w Międzygórzu lub inny o podobnym standardzie

– 3 posiłki dziennie

– Możliwość bezpłatnego  korzystania z internetu bezprzewodowego

ORGANIZATOR: Fundacja Euroweek: www.euroweek.pl

PROGRAM:

– Uczestnicy  biorą udział w zajęciach prowadzonych w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez wolontariuszy z różnych krajów.

– ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM. Poziom językowy dostosowany jest do możliwości grupy.

– Przykładowy program zajęć: http://euroweek.pl/pl/oferta/przykladowy-program-zajec/ .

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 20 października

Zachęcamy do udziału w obozie językowym! Uczestnicy rozwiną swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, wezmą udział w ciekawych, kreatywnych zajęciach, a także  poszerzą swoją wiedzę o różnych krajach świata i ich kulturze.

Ilość miejsc jest ograniczona. O kwalifikacji do wyjazdu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wszelkich informacji udzielają nauczycielki języka angielskiego:

pani Ewa Dzierwa (sala nr 30)
pani Elżbieta Gut (sala nr 6)

Ewa Dzierwa