LOTERIA MIKOŁAJKOWA

Dnia 6 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole „Loterię mikołajkową”. Do wygrania były bony do Empiku , bilety do Multikina, kosmetyki marki Oriflame oraz losy zwalniające uczniów z odpowiedzi ustnych w wybranym przez siebie dniu.

Do nabycia były 92 losy w cenie 2 zł, z których każdy zawierał gwarantowaną nagrodę. Loteria cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Loterię prowadziły uczennice Klaudia Bielecka oraz Kinga Makowska wraz z opiekunem Samorządu. Wszystkie losy zostały sprzedane. Rozdanie  nagród odbyło się tego samego dnia o godz. 12:40.

Równocześnie Samorząd  Uczniowski przeprowadził akcję sprzedaży 27 kartek świątecznych. Uzyskane pieniądze zostały przekazane na stowarzyszenie Sursum Corda, która wspiera dzieci niepełnosprawne.

Dziękujemy w imieniu Samorządu Uczniowskiego wszystkim sponsorom, którzy wsparli naszą loterię:

1. Elżbieta Brzezoń
  2. Artur Makowski