SZLACHETNA PACZKA

W dniach 8-10 grudnia 2017 w całej Polsce miał miejsce finał akcji charytatywnej SZLACHETNA PACZKA. Chrzanowski sztab i magazyn akcji tradycyjnie już mieścił się w naszej szkole. Uczniowie i nauczyciele z II LO jak zwykle aktywnie włączyli się do akcji.

W piątek, sobotę i niedzielę darczyńcy przywozili do naszej szkoły pięknie zapakowane paczki, a wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI przyjmowali dary i rozwozili je do potrzebujących rodzin na terenie Chrzanowa i okolicznych miejscowości. W pracy w magazynie pomagali uczniowie i nauczyciele II LO. Pomocą objęto 30 rodzin, do których trafiło kilkaset paczek, a także meble i sprzęt gospodarstwa domowego. Było nam bardzo miło, że wśród wolontariuszy były trzy absolwentki naszej szkoły.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w pracy magazynu SZLACHETNEJ PACZKI.

Klasy III D i III B pod opieką wychowawców przygotowały dary dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. W paczkach znalazła się żywność, środki czystości, odzież, zabawki. Sprawiły one wielką radość obdarowanym i będą dla nich dużą pomocą i wsparciem.
Serdecznie dziękujemy darczyńcom za wkład finansowy, okazane serce i zaangażowanie.

Ewa Dzierwa
Edyta Rokita
Lilianna Zaręba