Zawody Międzyklasowe w Koszykówce Dziewcząt

20.12.2017r. odbyły się w naszej szkole Międzyklasowe Zawody w Koszykówce Dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się 47 zawodniczek z sześciu klas. Po bardzo emocjonującej grze wygrały uczennice klasy mundurowej 1d. II miejsce zajęły uczennice 2c, III miejsce 2d, IV miejsce 2a, V miejsce 2e i VI miejsce 1c. Zawody rozgrywane były w 2 grupach w systemie „każdy z każdym”. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy walczyły o miejsca od 1 do 4. Czas trwania jednego meczu wynosił 2×12 minut.

Składy najlepszych drużyn:

I MIEJSCE:

 1. Alicja Wojnarowska
 2. Julia Jakubik
 3. Marta Stefańska
 4. Wiktoria Sysło
 5. Magdalena Kasperek
 6. Aleksandra Sedzielowska

II MIEJSCE:

 1. Julia Zając
 2. Angelika Kurek
 3. Karolina Brandys
 4. Julia Kozub
 5. Emilia Wróblewska
 6. Magdalena Pastwa

III MIEJSCE:

 1. Weronika Tomaszek
 2. Klaudia Palian
 3. Anna Nowotarska
 4. Eryka Grzywa
 5. Weronika Walasik
 6. Aleksandra Starościk
 7. Natalia Kaczor
 8. Patrycja Kaczmarczyk
 9. Katarzyna Bochenek
 10. Julia Dziadowiec

Nauczyciele wychowania fizycznego gratulują bardzo wysokiego poziomu i zaangażowania w grę wszystkim grającym. Najlepsze zawodniczki będą reprezentowały naszą szkołę na Zawodach Powiatowych w Koszykówce Dziewcząt, które odbędą się 3 stycznia 2018r. w I LO w Chrzanowie.