KONKURS Think Social! „Twoje pomysły na świat jutra”
Każda zmiana, nawet ta duża zaczyna się od pierwszego pomysłu, ale tylko nieliczni są na tyle odważni, by wprowadzić swój pomysł w życie. Pomóż zrealizować najlepsze pomysły. Poszukiwani młodzi ludzie, którzy chcą zmienić świat. Opowiedz, co masz na myśli, że Twoje pomysły nie są tylko ulotnym marzeniem.
Może:
• Masz pomysł, jak można zmniejszyć ilość śmieci w twojej szkole?
• Czy znasz sposób, jak możesz wyjaśnić kolegom z klasy trudne reguły matematyczne?
• Masz pomysł, jak zwiększyć wspólne działania w szkole?
• Czy myślisz o aplikacji, która ułatwi życie tobie i twoim kolegom z klasy?
• Wyobrażasz sobie, w jaki sposób można walczyć z uprzedzeniami?
Przedstaw swój pomysł. Najlepszy projekt zostanie wsparty przez https://www.mojekupony.pl
kapitałem początkowym w wysokości 25.000 złotych.
W konkursie mogą brać udział uczniowie w wieku 11-18 lat.
Najlepszy pomysł otrzyma nagrodę w wysokości 25.000 zł, drugi 21.000zł, zaś trzeci 4.000zł. Ponadto zwycięzca otrzyma doświadczonego opiekuna, który popiera, poprze pomysł swoją wiedzą i doświadczeniem.
W jaki sposób mogę wziąć udział?
Przedstaw po prostu swój krótki film. W filmie lepiej będzie można poznać twój pomysł, jak i dowiedzieć się, co sprawi, że jutro będzie lepszym miejscem. Możesz przesłać film na dowolną platformę (YouTube, Vimeo itp.). Nie może on trwać dłużej, niż minutę i musi być oznaczony hashtagiem #MojekuponyPL oraz #ThinkSocial. Jeśli nie chcesz nakręcić filmu, możesz także napisać krótki tekst. Maksymalna długość tekstu wynosi 1000 znaków (łącznie ze spacjami). Termin nadsyłania zgłoszeń do 31.01.2018.
FORMULARZ WYPEŁNIJ NA PONIŻSZEJ STRONIE
https://www.mojekupony.pl/think-social
ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE
MIROSŁAWA SOJKA