Liga Strzelecka Szkół Powiatu Chrzanowskiego

Dnia 26.03.2018r. odbyło się zakończenie Ligi Strzeleckiej Szkół Powiatu Chrzanowskiego. Nasi uczniowie klas mundurowych godnie reprezentowali naszą szkołę. Zdobyliśmy medale i puchar w kategorii zarówno indywidualnej jak
i zespołowej.
Wśród chłopców indywidualnie na 2 miejscu uplasował się Jakub Jarosz z klasy 2e za nim niewiele dalej koledzy z klasy trzeciej mundurowej Grzegorz Bieda, Miłosz Dudek i Wojciech Pacia . Drużynowo chłopcy Jakub Jarosz
i Wojciech Pacia otarli się o trzecie miejsce , podobnie jak dziewczęta, które były na miejscu czwartym Zuzanna Janik i Katarzyna Caban przegrywając zaledwie kilkoma punktami. Rywalizacja była ogromnie zacięta ,a z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszy się Powiatowa Liga Strzelecka . Natomiast nasi uczniowie w najważniejszej dla nas konkurencji zespołowej wywalczyli puchar zajmując miejsce trzecie w składzie : Zuzanna Janik , Katarzyna Caban, Jakub Jarosz i Wojciech Pacia. W lidze brali udział również uczniowie klas pierwszych i drugich Magdalena Kasperek , Alicja Wojnarowska , Julia Jakubik, Małgorzata Kryska ,Bartłomiej Chechelski , Tomasz Chachulski .

Opiekun Iwona Kawala