XI Powiatowego Konkursu Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim

XI Powiatowego Konkursu Kolęd i Piosenek Świątecznych
w Języku Angielskim

‘White Christmas’, Have Yourself a Merry Little Christmas’, All I Want for Christmas is You’ to tylko niektóre utwory świąteczne, które mogliśmy usłyszeć w wykonaniu uczestników ze szkół podstawowych i średnich podczas XI Powiatowego Konkursu Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim.
Konkurs odbył się 11 grudnia w Dworze Zieleniewskich w Trzebini, dzięki współpracy w organizacji konkursu pomiędzy TCK w Trzebini, a II Liceum Ogólnokształcącym w Chrzanowie.
Uczestników oceniało Jury w składzie :
przewodniczący mgr Robert Milewski – nauczyciel w sekcji instrumentów smyczkowych i gitar Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia
im. Janiny Garści w Chrzanowie,
mgr Mirosława Halbina – Dyrektor Szkoły Językowej ‘Perfect’ w Chrzanowie,
oraz pan Mirosław Witoń- Kierownik Dworu Zieleniewskich w Trzebini.
W tym roku uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, dlatego Jury miało wyjątkowo trudne zadanie wyłonienia najlepszych wykonawców. Nagrody sponsorowane przez Starostwo Powiatowe oraz wydawnictwo Macmillan zostały wręczone najlepszym uczestnikom konkursu. Przyznane zostały trzy miejsca oraz dwa wyróżnienia.

W kategorii szkoły podstawowe :

I miejsce zajęła Joanna Pach ‘Snowman’’ ze Szkoły Podstawowej
w Jaworznie

II miejsce zajęła Zuzanna Deja ‘Every day is Christmas’ z KSW w Libiążu

III miejsce zajęła Katarzyna Chmiel ‘All I Want for Christmas is You’ ze Szkoły Podstawowej w Zalasiu

Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Głogowska ‘Winter Wonderland’ ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini oraz Łukasz Skowroński ‘Joy to the World’ ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Chrzanowie.

W kategorii szkoły średnie:

I miejsce zajął duet Karina Wdówka i Krzysztof Zamarlik ‘ Snowman’
z Liceum Ogólnokształcącego KSW w Libiążu

II miejsce zajęła Julia Biskup ‘All I Want for Christmas is You’ z ZSE-CH
w Trzebini

III miejsce zajęła Julia Ozimkowska ‘Have Yourself a Merry little Christmas’
z I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie

Wyróżnienia otrzymali: Paweł Paprocki ‘ Chestnut Roasting on an Open Fire’
z I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie oraz Kinga Łączkowska ‘Perfect Christmas’ z II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział !!!

Dziękujemy również fundatorom nagród: Starostwu Powiatowemu
w Chrzanowie oraz wydawnictwu Macmillan.

Organizatorzy Aneta Mulka oraz Monika Gołębiowska