Obóz językowy EUROWEEK dla uczniów klas pierwszych i drugich

Obóz językowy EUROWEEK dla uczniów klas pierwszych i drugich.

Zapraszamy uczniów klas pierwszych i drugich do udziału w międzynarodowym obozie językowym!

TERMIN WYJAZDU: 23-27 marca 2020 r.
MIEJSCE POBYTU: Międzygórze, Długopole lub inna miejscowość w Kotlinie Kłodzkiej.
KOSZT: około 540 zł (koszt pobytu: 400 zł + przejazd autokarem)
(ZALICZKA: 150 zł – do 30 września; pozostała kwota – do 10 marca).

PRZEJAZD: Autokarem z Chrzanowa i z powrotem.
ZAKWATEROWANIE:
– Ośrodek wczasowy „Silesia” w Długopolu Dolnym, „Aleksander” w Długopolu Zdroju, „Słoneczna”
w Międzygórzu lub inny o podobnym standardzie.
– 3 posiłki dziennie.
– Możliwość bezpłatnego korzystania z internetu bezprzewodowego.
ORGANIZATOR: Fundacja Euroweek: www.euroweek.pl
PROGRAM:
– Uczestnicy biorą udział w zajęciach prowadzonych w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez wolontariuszy
z różnych krajów świata.
– ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM. Poziom językowy dostosowany jest do możliwości grupy.
– Przykładowy program zajęć: http://euroweek.pl/pl/oferta/przykładowy-program-zajęć/ .

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 20 września.

Zachęcamy do udziału w obozie językowym! Uczestnicy rozwiną swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, wezmą udział w ciekawych, kreatywnych zajęciach, a także poszerzą swoją wiedzę o różnych krajach świata
i ich kulturze.

Wszelkich informacji udzielają nauczycielki języka angielskiego:
pani Ewa Dzierwa (sala nr 30)
pani Elżbieta Gut (sala nr 6)