28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w II LO!

Emocje sięgnęły zenitu na 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Takie rzeczy tylko w II LO!

Kolejny raz zorganizowaliśmy aukcje przedmiotów przekazanych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przez nauczycieli, uczniów, przyjaciół Szkoły. „Graliśmy” dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Do puszki trafiło 3200 zł.!!!
Tak hojni jeszcze nie byliście!
Przekazane przedmioty okazały się wyjątkowo atrakcyjne! Kilka klas stoczyło zacięty bój o obraz przekazany przez Maksa Celarka (1g). Kot z obrazu zahipnotyzował dziewczyny z klasy 3 c, które zapłaciły za wielkoformatowy obraz 310 zł.!
Emocjonujący pojedynek rozegrał się o pluszowego grzybka, przekazanego przez profesor Wiolettę Gajdę, wtajemniczeni wyjaśnią – tym mniej zorientowanym – dlaczego grzybek wyzwolił tyle pozytywnej energii. W rywalizacji wzięły udział m.in. klasy: 1i, 1j, 1a, 1b, 1g, 1h. Wygrała klas 1h, jej triumf wywołał łzy, rozczarowanych dziewczyn z klasy 1i ;)
Zgodnie z przewidywaniami maska przeciwgazowa przekazana przez profesora Jacka Palkę wzbudziła podobne emocje. Stała się własnością Kacpra Zająca.
Klasa II a, zrobiła wszystko żeby zdobyć kalendarz, w którym jako modelkę możemy zobaczyć ich wychowawczynię, profesor Agnieszkę Rusek. Dziewczyny rozbiły klasowy bank!
Czarnym koniem Aukcji okazała się książka „Śmierć przy myciu zębów. Chemia dla zabieganych”. Klasa 1d wylicytowała ją za 200 zł.! Nie ma to jak rekomendacja profesor Sylwii Woźniak.
18 klas licytowało przedmioty przekazane przez nauczycieli, uczniów, przyjaciół Liceum (Marka Kowalskiego „FotoKowalski”, Karola Mroziewskiego, Nadie Siemek „NADIArt”, Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo na Jurze”, Wojtka Skwarczyńskiego ”UKS AP 21 Chrzanów”). Dziękujemy darczyńcom, dzięki ich zaangażowaniu Aukcja okazała się tak atrakcyjna dla Was!
Licytację prowadzili: Gabriela Bagieńska, Julia Wrchoł, Piotr Turek.
Logistyka: klas 1g (bravo!) z wychowawczynią Anetą Solińską.
Się ma!