UWAGA ! Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze we wszystkich szkołach zostają zawieszone na dwa tygodnie,  tj. od 12 do 25 marca 2020 r. Zawieszenie dotyczy również zajęć prowadzonych w formie nauczania indywidualnego oraz zindywidualizowanej ścieżki kształcenia.

Bardzo proszę aby Państwo zachęcali dzieci do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole, ponieważ przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Bardzo proszę, aby unikać miejsc, gdzie mogą tworzyć się duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, dyskoteki, kina, teatry, centra handlowe)
i rygorystycznie przestrzegać zasad higieny i czystości w pomieszczeniach w których się przebywa. Proszę śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Dyrektor – Andrzej Bieda