Drodzy absolwenci

Drodzy Absolwenci naszej Szkoły!

Dziękujemy Wam za to, że przed trzema laty wybraliście to liceum, by kontynuować w nim swoje kształcenie.

Mamy nadzieję, że czas spędzony w murach Baczyńskiego był tym dobrym, wyjątkowym i niepowtarzalnym. Wierzymy, że rozwijaliście tu swoje pasje i zainteresowania. To tu zapewne zawiązywaliście pierwsze ważne relacje, które pozostaną z Wami dłużej niż czas przygotowywania się do matury.

Najważniejszy egzamin w życiu zdajemy dzisiaj wszyscy. Uczymy się życzliwości, poświęcenia, cierpliwości i odwagi. Wyrażamy nadzieję, że wkrótce wszyscy będziemy mogli spotkać się w lekcyjnych salach przy okazji matury 2021.

Dziękujemy za Wasze marzenia, radość, młodość i zapał! Bez Was ta szkoła byłaby inna! A tak ma swój charakter i styl. Pisaliście swoimi biografiami jej historię, która dzisiaj po części ma swój finał. Dobrego czasu dla nas wszystkich.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne II LO w Chrzanowie.