Program „Złote Szkoły NBP” – podziękowania

Program „Złote Szkoły NBP” – podziękowania


Za nami ponad dwa miesiące wytężonej pracy w związku z realizacją programu „Złote Szkoły NBP”, do którego społeczność naszego liceum przystąpiła w II okresie roku szkolnego 2020/2021. Motywem przewodnim pierwszej edycji Złotych Szkół byli Giganci Finansów Osobistych. Spotkania z ekspertami, lekcje z ekonomią oraz debata stanowiły trzy główne obszary naszej aktywności w projekcie. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zdecydowały się poświęcić nam swój czas, przekazać wiedzę i podzielić się doświadczeniami na temat planowania i zarządzania finansami w obszarach, którymi zajmują się zawodowo na co dzień. Dziękujemy pani dr Bożenie Tyran – wykładowczyni Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu, pani Ewie Mendeli – Prezes Fundacji „Energetyk” w Trzebini, panu Robertowi Maciaszkowi – Burmistrzowi Miasta Chrzanowa oraz panu Michałowi Harwesowi – pracownikowi Banku Oddziału Partnerskiego Santander Consumer Bank w Chrzanowie. Słowa uznania kierujemy również pod adresem nauczycieli prowadzących zajęcia: pani Mirosławy Sojki – koordynatorki programu „Złote Szkoły NBP”, pani Moniki Włodarczyk, pani Anny Kozioł, pani Edyty Rokity oraz pana Adama Majcherczyka.

Dziękujemy panu Andrzejowi Biedzie – dyrektorowi II LO za umożliwienie nam udziału w programie i merytoryczne wsparcie podczas pojedynku „Propozycji” i „Opozycji” w debacie oxfordzkiej, pani Iwonie Głowni za przekazanie cennych wskazówek dotyczących zasad wystąpienia publicznego oraz przygotowanie kart oceny uczestników dyskusji.

Nie zapominamy także o pani Sylwii Rychter, która przez cały czas trwania projektu umieszczała relacje z poszczególnych wydarzeń na stronie internetowej szkoły. Jesteśmy przekonani, że udział w programie „Złote Szkoły NBP” pozwolił uczniom naszego liceum zdobyć wiedzę i umiejętności, które zaowocują w przyszłości mądrymi i przemyślanymi
decyzjami związanymi z zarządzaniem finansami osobistymi oraz planowaniem spokojnej i pogodnej jesieni życia.

DZIĘKUJEMY!
Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej z klasy 2f w składzie:
Zuzanna Bąk, Nikola Puskarczyk, Marta Włodarczyk,
Jakub Dubiel, Wojciech Kotulski oraz Sebastian Pituch.