Akademia – Pożegnanie klas III 21 maja 2021r.

Akademia – Pożegnanie klas III

21 maja 2021r.

Nadszedł czas pożegnania kolejnych absolwentów naszej szkoły.
Była to ostatnia okazja do podsumowania ich pracy w ciągu trzech lat nauki, do refleksji i zadumy. Akademii towarzyszyło motto:

” Aby popłynąć ku nowym horyzontom, trzeba się nie bać spuścić brzeg z oczu.”

(William Faulkner, 1897-1962)

 

 

Zakończenie klas III odbyło się w dwóch turach:

10:05 – klasy 3a i 3d

11:00 – klasy 3b, 3c i 3e.

Akademia rozpoczęła się bardzo przyjemnym momentem dla tych uczniów klas trzecich, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz nienagannej postawie osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.

Pan dyrektor Andrzej Bieda wręczył świadectwo z wyróżnieniem Prymusowi szkoły , którym została Aleksandra Furmanik z klasy 3a.

Następnie świadectwa z wyróżnieniem zostały wręczone pozostałym uczniom przez Pana Dyrektora i wychowawcę klasy.

– klasa 3a wychowawca Pani Agnieszka Rusek

– klasa 3d wychowawca Pani Bogusława Kidawska

– klasa 3b wychowawca Pani Katarzyna Pilch

– klasa 3c wychowawca Pani Monika Włodarczyk

– klasa 3e wychowawca Pan Jarosław Wyrwiak

Uczniowie otrzymali również nagrody i podziękowania za działalność na rzecz szkoły: udział w konkursach, działalność w klubach, kółkach zainteresowań, wolontariacie. Uczniowie odebrali podziękowania dla swoich rodziców.

 

W części artystycznej Martyna Gałaś i Alicja Mostowik z klasy 2k zaśpiewały piosenkę pod tytułem „ Driver’s licence”. Wysłuchaliśmy również nostalgicznej piosenki „ Kolorowy wiatr” w wykonaniu Zuzanny Pytlowskiej z klasy 2g. Zespół wokalny „ Infinity” zaśpiewał utwór pod tytułem „ Mamma mia”.

Drodzy absolwenci!!!

Życzymy Wam szerokiej drogi! Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek rzuci Was los, będziecie godnie reprezentować naszą szkołę. Pamiętajcie też, że jej drzwi będą dla Was zawsze otwarte. Trzymamy za Was kciuki i życzymy Wam wszystkiego najlepszego.