Nauczyciele w historii szkoły

Dyrektorzy II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w historii:

  • mgr Andrzej Miranowicz (1991 – 1999)
  • mgr Maria Majcherczyk (1999 – 2000)
  • mgr Andrzej Miranowicz (2000 – 2001)
  • mgr Irena Pacia (2001 – 2006)
  • mgr Andrzej Bieda (2006 – obecnie)

Opiekunowie strony www II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego
w historii:

  • mgr Marek Malik (opiekun pierwszej wersji strony www naszej szkoły)
  • mgr Wojciech Bębenek
  • mgr Marcin Dziadzio (Wrzesień 2009 – Czerwiec 2012)
  • mgr Elżbieta Tekiela (Wrzesień 2012 – Październik 2017)

Nauczyciele II LO w historii:

  1. Adamczak Małgorzata
  2. Adamowicz Danuta
  3. Baliś Magdalena
  4. Bałazińska – Jankowska Elżbieta
  5. Banach Adam
  6. Baran Ewa
  7. Bellal Bentaleb
  8. Bębenek Renata
  9. Bębenek Wojciech
  10. Bieda Andrzej
  11. Bielecki Krzysztof
  12. Bieniek Alina
  13. Bukała Robert
  14. Bierca Bożena
  15. Braś Małgorzata
  16. Brostoff Jacob
  17. Buddle Geoffrey
  18. Bujwid-Kurek Ewa
  19. Byrski Adam
  20. Cholewa Marcin
  21. Ciołczyk Izabela
  22. Czerw Krystyna
  23. Czyżyńska Aleksandra
  24. Dalba Dorothy
  25. Dawson David
  26. Domin Wiesław
  27. Drozd Patrycja
  28. Dudek Wiesława
  29. Dulewicz Jacek
  30. Dusza Irena
  31. Dziadzio Marcin
  32. Dzierwa Ewa
  33. Fedyna Marta
  34. Felty Christe
  35. Fik – Mazgaj Katarzyna
  36. Filipiak Bogusław
  37. Furmanik Ewelina
  38. Gajda Wioletta
  39. Gąsior Marzena
  40. Gembala Krzysztof
  41. Gołębiowska Monika
  42. Guśpiel Marek
  43. Gut Elżbieta
  44. Gut – Gędłek Ewelina
  45. Hirsz – Witoń Ewa
  46. Issakiewicz Maria
  47. Iwaszkiewicz Konrad
  48. Jagoda Wioletta
  49. Jakóbik Grażyna
  50. Jakubiak Grzegorz
  51. Jania Katarzyna
  52. Jarczyk Małgorzata
  53. Jaśko Marzena
  54. Jochymek Renata
  55. Jonston Patrick
  56. Jura Jerzy
  57. Jura Maria
  58. Karweta Agata
  59. Kawala Iwona
  60. Kidawska Bogusława
  61. Kijas Karin
  62. Kikla Mirosław
  63. Klimeczko Mieczysław
  64. Kobiałka Zenon
  65. Komorowska – Piegza Ewa
  66. Kopacz Mariusz
  67. Kosek Bogdan
  68. Kozioł Anna
  69. Kryzia Jerzy
  70. Kulawik Joanna
  71. Kulig Agata
  72. Kurek Dorota
  73. Kwak Andrzej
  74. Lebiedzka Małgorzata
  75. Lemańska Arleta
  76. Leśna – Karnas Jadwiga
  77. Łapuszek Katarzyna
  78. Łazaj Dorota
  79. Machniak – Koryczan Irena
  80. Majcherczyk Adam
  81. Majcherczyk Maciej
  82. Majcherczyk Maria
  83. Makuch Agnieszka
  84. Majcherczyk (Dziedziak) Monika
  85. Malik Anna
  86. Malik Marek
  87. Marzec Alaksandra
  88. Matysik Ewa
  89. Mąsior (Halbrych) Beata
  90. Medoń Zbigniew
  91. Michalska Violetta
  92. Miranowicz Andrzej
  93. Mulka Aneta
  94. Nastawny Katarzyna
  1. Niemczyk Ewa
  2. Nosek Barbara
  3. Nowakowski Zbigniew
  4. Ochodek – Szpak Iwona
  5. Oczkowska Marta
  6. Olszowski Józef
  7. Oprządek Anna
  8. Osmenda Izabella
  9. Pabis Iwona
  10. Pacia Irena
  11. Palczewski Przemysław
  12. Papuziński Adam
  13. Parkers Patrick
  14. Patałuch Anna
  15. Piekarczyk Bożena
  16. Pieróg Grzegorz
  17. Pikoń Bogdan
  18. Pilarczyk Izabela
  19. Pilarczyk Mieczysław
  20. Pilch Katarzyna
  21. Piwowarczyk Małgorzata
  22. Piwowarczyk Zbigniew
  23. Podymkiewicz – Gleczman Małgorzata
  24. Pokrzyk Wojciech
  25. Prychocen Agnieszka
  26. Przeworowska – Kawala Mirosława
  27. Rejman Agnieszka
  28. Rejman Andrzej
  29. Remin Iwona
  30. Rokita Edyta
  31. Rokitowska Justyna
  32. Romanowski Marian
  33. Rusek Agnieszka
  34. Rusek Romana
  35. Rybski Paweł
  36. Rychter Sylwia
  37. Ryłko Dariusz
  38. Ryś Renata
  39. Sala Anna
  40. Sala Wojciech
  41. Saługa Andrzej
  42. Simczuk Nadija
  43. Skwarek Daniel
  44. Smolińska Elżbieta
  45. Sojka Mirosława
  46. Solińska Aneta
  47. Sowa Józef
  48. Sroka Agnieszka
  49. Sroka Katarzyna
  50. Starowicz Sylwia
  51. Stępień Beata
  52. Syska Anna
  53. Szablowska – Chmiel Kinga
  54. Szatan Monika
  55. Szczupak Katarzyna
  56. Szczygieł Anna
  57. Szkowron Janina
  58. Szopa Agnieszka
  59. Szot Aneta
  60. Szreter Alina
  61. Szuma Zygmunt
  62. Szuta Agata
  63. Świerkosz – Hołysz Małgorzata
  64. Tambor Dawid
  65. Tarasek Wioletta
  66. Tekiela Elżbieta
  67. Tomaszek Barbara
  68. Trębacz (Sadło) Alicja
  69. Trębacz Marcin
  70. Trzaska Janina
  71. Urbańczyk Beata
  72. Urbańczyk Mariola
  73. Utzig Bernadetta
  74. Warmińska Maria
  75. Wąs Barbara
  76. Wentrys Genowefa
  77. Wittween Ann
  78. Włodarczyk (Gucik) Monika
  79. Wołoszyn Katarzyna
  80. Woskowicz Gabriela
  81. Woźniak (Macuda) Sylwia
  82. Woźniak Renata
  83. Wróbel Marzena
  84. Wyrwiak Jarosław
  85. Zaręba Lilianna
  86. Zaręba Zbigniew
  87. Zdunek Tomasz
  88. Zielińska Grażyna
  89. Zieliński Maciej
  90. Zientara Ewelina
  91. Zubik Jolanta
  92. Żywińska Agata