Uczniowski Klub Sportowy

W naszej szkole działa Uczniowski Klub Sportowy, który istnieje od 2007 r. Powstał on z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego. Głównymi założeniami działalności UKS – u są promocja aktywnego i zdrowego stylu życia oraz aktywizowanie młodzieży do udziału w zajęciach sportowych. W ramach UKS – u prowadzone są zajęcia pozalekcyjne z następujących dyscyplin sportowych:

• Futsal chłopców ( prowadzący: mgr Mirosław Kikla)
  • Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców ( prowadzące: mgr Beata Mąsior, mgr Iwona Kawala)
  • Piłka ręczna dziewcząt i chłopców ( prowadzące: mgr Iwona Kawala, mgr Beata Mąsior)
  • Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców ( prowadzący: mgr Maciej Majcherczyk, mgr Sylwia Rychter)
  • Pływanie dziewcząt i chłopców ( prowadzący: mgr Grzegorz Jakubiak).

Uczniowski Klub Sportowy przy II LO w Chrzanowie jest organizatorem licznych zawodów sportowych dla uczniów naszej szkoły oraz finansuje przejazdy reprezentacji szkolnej na zawody sportowe.

UKS