Wirtualny Menedżer 2

1

Konkurs Ekonomiczny „WIRTUALNY MENEDŻER 2”

z wykorzystaniem gry symulacyjnej
Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne

Miło mi poinformować, że do Konkursu „WIRTUALNY MENEDŻER 2” zakwalifikował się zespół uczniów naszego liceum: Martyna Grondal, Justyna Bogusz i Daniel Bronowicki – uczniowie klasy 2b.

Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne to symulator biznesowy.” Jest to wyrafinowany program komputerowy, który naśladuje konkurencyjny, ciągle zmieniający się rynek. W odróżnieniu od nauki tradycyjnej, opartej na podręcznikach teoretycznych, ćwiczenie symulacyjne umożliwia uczniom czy menedżerom naukę i zdobywanie doświadczenia poprzez podejmowanie realistycznych decyzji biznesowych.”

Fundacja „Na rzecz nauki i edukacji- TALENTY” wraz z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Narodowym Bankiem Polskim organizuje konkurs zarządzania firmą dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

Zespół uczniów będzie podejmował decyzje  przez Internet dotyczące prowadzenia firmy przez okres od 01 kwietnia do 30 maja br. – 9 rund.
Na podstawie wyników, zostaną wyłonione zwycięskie zespoły, które zmierzą się w rundzie finałowej w Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie mieszczącym się w Kielnarowej/k Rzeszowa.

Zwycięzcy konkursu otrzymają Nagrodę Rektora Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie w postaci 100% zniżki na czesne przez pierwszy semestr studiów, natomiast uczniowie z II i III miejsca otrzymają zniżkę w wysokości 50% czesnego przez pierwszy semestr studiów na kierunkach Ekonomia lub Finanse i Rachunkowość, ponadto dla I miejsca – tablety, II miejsca – aparaty fotograficzne, a dla III miejsca – odtwarzacze mp4.

Trzymajmy kciuki za naszych uczniów i życzmy im POWODZENIA!!!

Mirosława Sojka