Oj działo się, działo!

Na Aukcję przekazano 40 przedmiotów: unikatowych, niepowtarzalnych, powstałych z pasji tworzenia, wyrażających osobowość autora, odkrywających przed nami jego hobby i zdradzających pomysłowość…

Wylicytowane one zostały za łączną kwotę 1115 zł !!!

Licytowali uczniowie dysponując zebranymi wcześniej w klasie pieniędzmi – wylicytowany przedmiot otrzyma losowo wybrana osoba lub zostanie przekazany wskazanej osobie.

Najwyższą cenę uzyskała fotografia na płótnie, przekazana przez przyjaciela szkoły, fotografa Karola Mroziewskiego – 140 zł! Była to najbardziej ekscytująca licytacja AukcjiJ Emocji dostarczyli nam: Krzysztof Lasoń (już po raz 3!) oraz klasa 1f. Zwycięska klasa przekazała obraz wychowawczyni pani profesor Anecie Mulce. O co toczyła się batalia możecie zobaczyć w sali.

Zacięta rywalizacja do ostatniej złotówki kieszonkowego rozegrała się o kosz na rzeczy bezużyteczne –zwycięstwo za punkt honoru postawili sobie „mundurowi” – 1e wyszła wygrana.

Zawrotną cenę osiągnął renifer przekazany przez pana profesora Jerzego Jurę – 80 zł.

Wysokie ceny uzyskały również koszulka z nadrukiem podpisana przez pana Dyrektora, pudełko ozdobione w technice decupage przez panią profesor Anetę Solińską, czy książka „Księga życia kobiety” (przekazana przez panią profesor Grażynę Jakóbik) wylicytowana przez panów…

Profesjonalizm zapewnili: Zuzanna Raczyńska, Katarzyna Kosowska, Wiktoria Kula, Mateusz Kukułka, Rafał Ptasiński, Rafał Urbański. Jak zwykle było dużo zabawy i pozytywnych emocji!

Dziękujemy za udział przedstawicielom klas: 1A, 1B,1D, 1E, 1F, 1G, 2A, 2B,2C, 2D, 3A, 3B, 3E, 3F

Samorząd Uczniowski
Aneta Solińska