Konkurs Ekonomiczny „WIRTUALNY MENEDŻER 3”

wirtualny

Konkurs Ekonomiczny „WIRTUALNY MENEDŻER 3”

z wykorzystaniem gry symulacyjnej
Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne

Fundacja „Na rzecz nauki i edukacji- TALENTY” wraz z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Narodowym Bankiem Polskim organizuje corocznie konkurs zarządzania firmą dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

Do Konkursu „WIRTUALNY MENEDŻER 3” zakwalifikował się zespół uczniów naszego liceum w składzie: Gabriela Curyło, Kacper Szczurek, Kacper Pokrzyk – uczniowie klasy 2a (nazwa zespołu Bicycle Company).

Do finału Konkursu przechodzi zespół, który otrzyma największą liczbę punktów ze skumulowanej karty wyników. W jednej grupie, a jest ich 7, walczy o finał 8 zespołów. Uczniowie podejmowali decyzje przez Internet dotyczące prowadzenia firmy produkującej i sprzedającej rowery (BMX, MTB oraz dziecięce) przez okres od 08 kwietnia do 28 maja br. 9 rund.
Niestety naszemu zespołowi nie udało się przejść do finału, brakło nam do zwycięstwa 1,3 pkt. :(

Na ręce Gabrieli Curyło chciałam złożyć serdeczne podziękowania za wspaniałą grę, która wymagała od zespołu ogromnie dużej wiedzy ekonomicznej, finansowej i kadrowej. Uczestnicząc w grze zdobyliście praktyczne doświadczenie polegające na prognozowaniu, przewidywaniu i właściwym podejmowaniu decyzji, które prowadzą do osiągnięcia zysku. Mam nadzieję, że gra okaże się dla WAS pomocną przy podejmowaniu ważnych w Waszym życiu decyzji. Bardzo dziękuję za współpracę, życzę Wam samych sukcesów i wiele, wiele radości zarówno w życiu osobistym jak i w przyszłości zawodowym.

DZIĘKUJĘ !!! POWODZENIA !!!

Mirosława Sojka