II edycji konkursu myOXperience

Szanowni Państwo

Z przyjemnością chciałbym zaprosić uczennice i uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w II edycji konkursu myOXperience, który jest wspólnym przedsięwzięciem TDJ Foundation i Project Access Polska.

Uczestnicy konkursu mają okazję wygrać 5-dniowy wyjazd na Uniwersytet Oksfordzki w marcu oraz roczne wsparcie doświadczonych mentorów edukacyjnych. Konkurs jest kierowany do uczniów szkół średnich, oprócz ostatnich klas i klas maturalnych.

W ramach wyjazdu opowiemy uczestnikom o różnych aspektach studiowania na światowych uniwersytetach oraz zorganizujemy zajęcia mające na celu rozwijanie ich pasji akademickich.

W ciągu rocznego mentoringu edukacyjnego, laureaci konkursu, pod opieką doświadczonych mentorów organizacji studenckiej Project Access Polska, będą mieli okazję poszerzać swoje zainteresowania oraz, jeżeli tego pragną,
w skuteczny sposób przygotowywać się do procesu aplikacji na studia zagraniczne. Z kolei zespół TDJ Foundation poprowadzi warsztaty motywacyjno – rozwojowe.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy da uczestnikom możliwość wypowiedzenia się o swoich pasjach, a drugi będzie sprawdzał ich umiejętność krytycznego myślenia. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom B1 w skali CEFR).

Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej strony www.myoxperience.pl  Znajdziecie tam Państwo relacje z poprzedniej edycji, listę finalistów i laureatów oraz często zadawane pytania.

Z wyrazami szacunku,
Jan Globisz
Kierownik Projektu myOXperience