Program Interdyscyplinarny Kino Szkoła

Program Interdyscyplinarny Kino Szkoła pojawił się w naszym Liceum. Przybrał formę uporządkowanych, ale swobodnych zajęć, w których brali uczniowie z klasy I a oraz II e.

Warsztaty medialne był związane poznawaniem i analizowaniem   języka  filmu – co w prostszym przekładzie dało możliwość poznania i zastosowania filmowych środków wyrazu w praktyce. Zajęcia prowadził koordynator projektu rekomendowany przez Centrum Edukacji Filmowej w Łodzi. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć wykonanych przez  Dyrektora Liceum.

Gorąco zapraszam na projekcję filmu Chiny w kolorze blue, która odbędzie się 24 kwietnia w kinie Planet Cinema w Oświęcimiu. Film wpisuje się w temat globalizacji i praw człowieka. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Jarosław Wyrwiak