Zabawa Mikołajkowa

8 grudnia w godzinach popołudniowych uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zabawie Mikołajkowej dla 130 dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu chrzanowskiego. Organizatorem zabawy było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, a odbyła się ona w sali MOKSiR przy ulicy Sokoła w Chrzanowie. Dzięki licznym darczyńcom, dzieci nie tylko otrzymały prezenty od Św. Mikołaja, ale również uczestniczyły we wspólnej zabawie i licznych konkursach. Uczniowie naszej szkoły: Karolina Sikora, Adrian Gałaś i Michał Noworyta uświetnili artystycznym występem to miłe spotkanie. Natomiast Dominika Tarko, Wiktoria Kula i Rafał Ptasiński pomagali w zabawach z dziećmi. Cieszymy się, że po raz drugi mogliśmy uczestniczyć w tak pięknej imprezie. Niech magiczna atmosfera wspólnej zabawy Mikołajkowej na długo pozostanie w sercach dzieci i ich opiekunów.

Mirosława Sojka
Barbara Nosek