Projekt KORBA- zakręć się!

Zapraszam wszystkie energiczne, zmotywowane, lubiące dowodzić w grupie, żądne wrażeń i przygód osoby do udziału w projekcie Liderstwo z Korbą. Twoim zadaniem będzie zrealizowanie Twojego autorskiego projektu, może to być warsztat, impreza szkolna, akcja charytatywna – wybór należy do Ciebie, pamiętaj liczy się kreatywność! Istotną informacją jest, że Twój projekt musi być zrealizowany do końca grudnia.

Co oferujemy?

• Jednodniowe szkolenie przygotowawcze organizowane przez Korbę
  • Serię szkoleń online
  • Dodatkowe materiały dla chętny
  • Moją mentorską pomoc w dowodzeniu podczas realizacji projektu, będę wspierać nie tylko merytorycznie, ale też emocjonalnie. Z doświadczenia wiem, że to bardzo przydatne, gdyż sama jestem absolwentką Korby

Co zyskujesz?

• Ogromne doświadczenie
  • Nowe znajomości
  • Nowe umiejętności
  • Niesamowitą przygodę
  • Niezapomniane wspomnienia

Sama przeżyłam przygodę z Korbą i mogę Was zapewnić, że nie będziecie żałować! :) A historię o Waszym udziale w projekcie będziecie opowiadać jeszcze długo, długo po zakończeniu, na przykład swoim przyszłym pracodawcą. A może Liderstwo z Korbą będzie pierwszym krokiem do osiągnięcia czegoś wielkiego? Spróbujcie!

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem i masz pomysł na swój projekt napisz do mnie maila na adres magdalenaogo@gmail.com. Proszę, aby w treści maila znalazły się następujące informacje:

• imię i nazwisko
  • wiek i miejsce zamieszkania
  • szkoła, do której uczęszczam
  • krótki opis Twojego pomysłu
  • Twoje zainteresowania

Zgłoszenia należy nadsyłać do 26.11.2015. Osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację zostaną poinformowane 27.11.2015.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Pozdrawiam serdecznie i czekam na Wasze zgłoszenia,

Magdalena Ogorzały
Absolwentka II LO w Chrzanowie