Świąteczny Koncert Charytatywny

W dniu 17 grudnia 2015 roku w Starej Kotłowni MOKSiR w Chrzanowie o godzinie 17.30 odbył się Świąteczny Charytatywny Koncert na rzecz Gabrysi Potts w wykonaniu uczniów II LO w Chrzanowie. W imieniu organizatorek pragniemy podziękować za tak liczne przybycie na koncert, za datki wrzucane do puszek oraz wspólne kolędowanie. Wielkie DZIĘKUJEMY!!!
Przepiękne Kolędy, Pastorałki zaśpiewali wspaniali młodzi artyści – uczniowie II LO: Adrianna Biskup (2c), Karolina Cichy (2c), Adrianna Paliwoda (2c), Anna Rogozińska (1f), Adrian Gałaś (3e), Michał Noworyta (2a). Koncert poprowadził Łukasz Sobecki (1b), uczennice klasy 1 d upiekły przepyszne pierniczki, a uczniowie klas trzecich kwestowali podczas Koncertu: Ilona Mnatsakanyan (3c), Jagoda Kołodziejczyk (3c) oraz Rafał Ptasiński (3e).
Wszystkim bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Po przeliczeniu pieniążków z puszek w najbliższym czasie podamy do wiadomości podamy do wiadomości, ile udało nam się zebrać na sfinansowanie leczenia Gabrysi mającej takie schorzenia jak: zespół Downa, białaczka limfoblastyczna, wada serca, niedoczynność tarczycy, hipotonia mięśniowa, asymetria ciała.

Możecie również pomóc sfinansować leczenie Gabrysi przekazując 1% podatku wpisując w formularz PIT numer: KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podać: 21584 Potts Gabriella.

Dziękujemy!

Barbara Nosek