Akcja na rzecz schroniska rozpoczęta! Pierwsze zadanie zrealizowane!

Głaskając jednego kota lub wychodząc z psem na spacer nie naprawimy całego świata, ale na pewno zmienimy cały świat tych istot.
Podobnie jak w poprzednich latach i w tym roku szkolnym, Samorząd Uczniowski inicjuje akcję charytatywną na rzecz schroniska dla zwierząt w Oświęcimiu.
W ramach akcji prowadzimy zbiórkę rzeczową (koce, środki czystości, karma, legowiska dla zwierząt) i pieniężną.
Organizujemy wyjazdy do schroniska, abyście mogli pomóc wyprowadzając psy, sprzątając boksy.
Uczennice Weronika Kępa, Rosa Ferlito, Angelika Kurek, Julia Korzec, Agnieszka Piwowarczyk pomalowały drzwi „kociarni”. Drzwi wymagały odświeżenia, dziewczyny pomalowały je artystycznie, wprawiając w zachwyt wolontariuszy, pracowników schroniska oraz przyjeżdżających i adoptujących zwierzęta.
Jeżeli chcesz pomóc, włączyć się do akcji, zgłoś się do profesorek: Anety Solińskiej, Anety Mulki, Anny Kozioł.
A może chcesz adoptować kota lub psa?

Aneta Solińska