Życzenia świąteczne od Redakcji „nowego”

Kolejne szkolne jasełka już za nami. W czasie przedstawienia, jak zwykle, wyczarowaliśmy wspaniałą świąteczną atmosferę. Zachwyciła nas gra, taniec i kolędowanie najmłodszych koleżanek
z klasy pierwszej b oraz „doświadczonych” aktorów z klasy drugiej f i trzeciej a. Więcej czytajcie
w zakładce gazety szkolnej nowe oraz na naszym profilu facebookowym. Znajdziecie tam wspomnienia absolwentów występujących w jasełkach w ubiegłych latach, dzisiaj studentów wyższych uczelni – Sebastiana Kordy, studenta Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Rafała Ptasińskiego , studenta Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie.

Redakcja nowego składa całej społeczności szkolnej życzenia magicznych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2017 roku.

Redakcja nowego