VI Festiwal Nauki

Dnia 11 stycznia w naszej szkole odbył się VI Festiwal Nauki. Tym razem mottem przewodnim było: „Eksperymentuj , doświadczaj”. Zaproszeni goście poprowadzili warsztaty i wykłady dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Pani mgr Marta Łącka, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Matematyki, mówiła czym różni się korelacja od implikacji natomiast pani dr Małgorzata Krzeczkowska, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Chemii, mówiła o uczeniu się przez doświadczenia. W części konkursowej uczniowie mieli wykonać doświadczenie – biologiczne lub chemiczne i przedstawić je w formie prezentacji multimedialnej a następnie podsumować w j. angielskim którego znajomość oceniała pani mgr Mirosława Halbina– dyrektor Szkoły Językowej „Perfect”.

• I miejsce zajął Tomasz Ciesielski z KSW w Libiążu
  • II miejsce zajął Ryszard Bartosiński z II LO w Chrzanowie
  • III miejsce zajęła Agata Kasperczyk z I LO w Chrzanowie
  • Wyróżnienie otrzymała Barbara Szafran z KSW w Libiążu

Wszystkim opiekunom i uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok!!!

Aneta Mulka
Mirosława Przeworowska – Kawala