VIII OLIMPIADA WIEDZY O PLANOWANIU I ZARZĄDZANIU KARIERĄ ZAWODOWĄ – II ETAP

VIII OLIMPIADA WIEDZY O PLANOWANIU
I ZARZĄDZANIU

KARIERĄ ZAWODOWĄ – II ETAP

Z przyjemnością informuję, że Weronika Tomaszek oraz Michał Harwes zakwalifikowali się do II etapu VIII Olimpiady Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową, której organizatorem jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej przy wsparciu finansowym Ministerstwa Edukacji Narodowej. Sponsorem nagród jest Firma „PROGRA”z Gdańska, która od ponad 15 lat zajmuje się tworzeniem specjalistycznego oprogramowania komputerowego związanego z poradnictwem zawodowym i planowaniem kariery. Uczniowie w drugim etapie mają do wykonania trzy zadania dotyczące m.in. wyszukania i opracowania informacji na temat programów wsparcia polskich StartUpów; opisać swoje miejsce wymarzonej pracy oraz drogę edukacyjno-zawodową, która do niej doprowadza tj. wykształcenie, obowiązki, stanowiska pracy itp.; znaleźć w swoim mieście przedstawiciela/rzemieślnika ginącej profesji, przeprowadzić z nim wywiad i opisać swoje przemyślenia i pomysły na kampanię promocyjną tego zawodu.

Trzymam mocno kciuki za Weronikę i Michała i życzę P O W O D Z E N I A!!!